Praca

O G Ł O S Z E N I E

Gdańskie Wody Spółka z o.o. w Gdańsku zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. jakości wody w Dziale Projektów Rozwojowych

      Główny zakres obowiązków:

  • Monitorowanie i analiza jakości wody opadowej w Gdańsku
  • Opracowanie planów poprawy jakości wody opadowej w gdańskim systemie odwodnieniowym
  • Opracowywanie wniosków o dofinansowywanie ze źródeł zewnętrznych (w tym m.in. projekty unijne)
  • Koordynowanie projektów (w tym związanych z funduszami UE i pokrewnymi)

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewnego
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • samodzielności i kreatywności
  • doświadczenia w pracy związanej z funduszami unijnymi bądź pokrewnymi
  • umiejętności pracy w zespole

 PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS

Oferujemy:

•           Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

•           Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia,

(c) Gdańskie Wody sp. z o.o.