REKRUTACJA

PROJEKTANT

Zakres zadań na stanowisku

  • wykonywanie opracowań studialnych i projektowych
  • ocena stanu technicznego i funkcjonalnego poszczególnych systemów odwadniających
  • projektowanie robót remontowych i modernizacyjnych na sieciach stanowiących elementy miejskiej sieci struktury odwadniającej.

Wymagania

  • ukończone studia wyższe techniczne w specjalności hydrotechniczej, instalacynej lub ochrony środowiska,
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności inżynieryjno-instalacyjnej w zakresie sieci wod-kan, gaz, c.o. i wentylacji lub inżynieryjno-konstrukcyjnych w zakresie budowli hydrotechnicznych,
  • znajomość programów wspomagających projektowanie sieci k.d w tym: SWMM, HEC-HMS,
  • prawo jazdy kat „B”,
  • znajomość obowiązujących przepisów i norm

JEŻELI PONADTO

  • Jesteś osobą samodzielną, zorganizowaną i przestrzegasz terminów
  • Angażujesz się w wykonywane zadania
  • Cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy
  • Chcesz uczestniczyć w rozwojowej działalności firmy istotnej dla ochrony Gdańska przed zmianami klimatu

Przyłącz się do nas

oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia,

Prosimy o nadsyłanie ofert zawierających życiorys zawodowy i list motywacyjny wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 r. Dz.U. nr 133 poz. 883

(c) Gdańskie Wody sp. z o.o.